Nodaļas

Siltumsūkņi
Siltumsūkņi - gaiss/ūdens
Saules kolektori
Saules baterijas
    Saules paneļi
    Uzlādēšanas regulatori
    Sprieguma pārveidotaji
    Akumulatori
    Galerija
    Cenas

Saules baterijas


Viens no perspektīvākiem alternatīvās enerģijas virzieniem elektrības ražošanai, ir saules bateriju pielietojums. Saules baterijas pārvērš tiešos saules starus elektriskajā strāvā. Pieejamo saules bateriju efektivitāte svārstās no 13-17%. Tādejādi, no 1m2 saulainā dienā var iegūt 130-170W ar plūsmu 1000W/m2. lai iegūtu 1kW elektroenerģijas, nepieciešamas 6 saules baterijas.  Minimālākā sistēma sastāv no 3 blokiem: saules baterija, uzlādes kontrolleris un akumulators. Šādā komplektācijā iegūstam elektrotīklu ar pastāvīgu 12V, 24V spriegumu. Tātad, šim tīklam var pieslēgt 12V vai 24V patērētājus.

 

 

Pēc tam, saules bateriju izstrādāto spriegumu (12V-24V-36V-48V), nepieciešams pārveidot sadzīves lietošanai. Šim nolūkam, pielieto strāvas pārveidotājus (invertorus) ar dažādu izejas jaudu, no 100 W līdz 10-15 kW. Pastāv arī kombinētas ierīces (inverters-chargers), kuras uzlādē akumulatorus dienas laikā, un izmanto šo enerģiju, kad saules nav.

Mūsu uzņēmums pārdod un uzstāda sistēmas ar saules bateriju pielietojumu. Mēs esam nodibinājuši tiešo sadarbību ar saules bateriju, invertoru, akumulatoru bateriju un tiem nepieciešamā aprīkojuma ražotājiem. Visas iekārtas tiek piegādātas pēc pasūtījuma veikšanas.

 

Galvenā  |  Projektēšana  |  Alternatīvā enerģētika  |  Vājstrāvas tīkli  |  Elektromontāža
©2008 SIA NSI